OzelKadin.Net

Terazi Burcu Özellikleri (23 Eylül – 22 Ekim)

182
27 Mayıs 2019 - 14:46
Venüs’ün yönetiminde olan Teraziler, hava elementinden olup, uyum ve denge arayışı içinde olurlar. Terazi ilişkilerin burcudur. Gerek özel yaşamında gerek iş hayatında hep bir kişiye ihtiyaç duyarlar. Teraziler nazik, kibar, kolay kolay kimseyi kırmak istemeyen insanlardır. Konuşmaları yumuşaktır ve istediklerini tatlılıkla yaptırabilirler. Onlar adil insanlardır. Kendilerine de adaletli davranılmasını isterler. Kimse için aşırı fedakârlıkta da bulunmazlar. Teraziyi en çok rahatsız eden şey gürültü ve kavgadır. Hep huzur ve sükûnet ararlar.

Teraziler ısrarlar karşısında fazla duramaz, ancak yine de her zaman kendi bildiğini yaparlar. Görünüşleri diplomat tavırlıdır. Sevgi onlar için çok önemlidir. Genellikle aşık olduğu zaman evlenir. Mutlu ise ailesi ön planda olur. Eğer değil ise sadık kalamazlar.

Terazi burcu ve lüksü çok sever. Bunlara sahip olmak için çok fazla para harcayabilir. Ağır sakin ve rahatına çok düşkündürler. Genelde şımartılmak ister ve şefkat beklerler. Ancak kendileri kuvvetli duygularla verici olamazlar. Eziyet çekmek, mücadele etmek pek onlara göre değildir. Her şeyde denge arar ancak lüks harcamalar için bu dengeyi tutturamazlar. Aşık olduğu zamanlarda da dengesini kaybedebilirler. Bunun dışında pek     duygulu oldukları söylenemez.

Terazilerin herhangi bir konuda üzerine gidildiği vakit geri çekilir. Ancak ortalık yumuşayınca tekrar eski duruma gelebilirler. Teraziler kararsızdır. Bu yüzden yapacağı işlerde gecikirler. Onlar genelde yumuşak ve sakindirler. Ancak yeri geldiği zaman kimsenin ummadığı kadar kendilerini savunurlar.

Bazı Terazilerde başkalarının üstün yönlerine ve şıklıklarına karşı kıskançlıkları olabilir. Ebeveyn olarak çocuklarına baskı kurmaz ancak onların terbiyeli olmalarını isterler. Terazi bir eş olarak karşısındakine eşit davranır. Kirli ve hoş olmayan görünümlerinden rahatsız olurlar. Anlaştığı burçlar, Koç, Aslan, Yay, Kova ve İkizlerdir.

Anatomik yapıları, genelde güzel insanlardır. Düzgün bir kemik yapısı, gözler koyu, kilo almaya meyilli, cildi beyaz ve hafif çiller olabilir. Sağlık olarak böbrek, soğuk algınlıkları, bulaşıcı hastalıklara karşı eğilim burcun yönetimindedir. Meslek olarak modacı, güzellikle ilgili işler, hukukçu, kuaför gibi sağlık ve meslekte kişisel haritada belirlenir. Yükselen burcunuz Terazi ise bu özellikler sizin için de geçerlidir.

  • Uğurlu Rengi: Mavinin, Pembenin Uçuk Tonları, Turkuaz, Sarı ve Pastel Tonlar
  • Uğurlu Sayısı: 6
  • Uğurlu Günü: Cuma
  • Uğurlu Taşları: Opal, Pembe Kuvars ve Necef

İLGİLİ HABER : Yay Burcu Özellikleri (22 Kasım – 21 Aralık)

Terazi Burcu Çocuğu

Terazi burcu çocukları sevimli, uysal, ailesinin huzuru bozulmaması için uslu çocuk olmak, verilen terbiyeyi, eğitimi çok rahatlıkla almak başlıca özellikleridir. Terazi çocuklarını eğitmek çok kolaydır. Ancak onlara başkalarına güvenmemeyi, hayata karşı daha dirençli olmayı, kararlılığı, gereğinde kavganın da olabileceğini onun için gerekli ise mücadele edebilmeyi öğretmek gerekir.

Eğitim açısından Terazi burcu çocuğunu öğretmenleri seviyeli, terbiyeli, uysal çocuklar olduğu için bu yönlerini çok severler. Ancak onlar rahatlarına düşkün çocuklar olduğu için pek fazla ders çalışmaya eğimli değillerdir. Artistik yetenekleri ve müzik kulakları iyidir. Balede yapabilirler.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yasaklar geri geldi!!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bakan Az Önce Açıkladı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
İzmir’de deprem oldu!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Şiddetli deprem oldu!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kötü Haber Korkulan Oldu
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.