OzelKadin.Net

Şık Bir Kırmızı Pantolon Nasıl Kombin Edilir?

430
05 Mayıs 2019 - 13:18
Birçok kadının kıyafet konusunda ilk tercih ettiği renkler arasında yer alan kırmızı; bayanların cazibesini ve çekiciliğini arttırıyor. İddialı bir renk olan kırmızı; kombin edilmesi de bir o kadar güç bir renktir. Doğru bir şekilde kombin edildiği zaman ilgili bayanı oldukça şık ve zarif gösterirken; yanlış kombinlemelerde kişinin kötü görünmesine neden olacaktır. Özellikle kırmızı renkte pantolonlar, bayanlar tarafından sıkça tercih edilen bir giyim modelidir. Bu yazımızda sizlere kırmızı pantolonları nasıl kombin etmeniz gerektiği konusunda yardımcı olacağız.

Kumaş ya da jean olacak şekilde tercih edeceğiniz kırmızı pantolon modelleri; abartıya kaçmadan kombin edilmelidir. Seçtiğiniz kırmızı renkli bir pantolonu, fazla hareketli parçalarla bir araya getirmemelisiniz. Zira burada amaç zaten kırmızı rengini patlatmak ve ortaya çıkarmak olacak. Bu yüzden diğer parçalar olabildiğince sade bir yapıda olmalıdır.

Yazlık Kombini Nasıl Yapılmalı?

Yaza özel olarak tasarlanmış olan kırmızı pantolonları kombin ederken; üzerine siyah beyaz çizgili bir bluz ya da tişört tercih edebilirsiniz. Bu şekilde hem yazlık bir kombin oluşturabilir hem de kırmızı renkli pantolonu kolay bir şekilde patlatabilirsiniz. Klasik bir kombin yapacaksanız, boru paça kırmızı pantolonları, spor bir stil oluşturmak için ise; skinny jean tarzında olan kırmızı pantolonları seçebilirsiniz.

Kışlık Kombin Nasıl Olmalı?

Yazın birçok farklı alternatif ile oluşturulan kırmızı pantolon kombinleri; kışın biraz daha dar kapsamda kombin ediliyor. Kış aylarında kırmızı renkli pantolonların üzerine deri bir ceket giyerek kombin edebilmeniz mümkün. İçerisine de salaş bir bluz giyebilirsiniz.

Pembe ve Kırmızıyı Yan Yana Kullanmak Sakıncalı! 

Her ne kadar birçok kadının kafasında pembe ve kırmızının bir araya geldiğinde son derece şık bir duruş sergileyeceği düşüncesi olsa da bu aslında pek tercih edilmemesi gereken bir eşleştirmedir. Pembe ve kırmızı ile doğru bir stil oluşturulduğu zaman şahane bir görüntü ortaya çıkar, ancak bu elde edilmesi zor bir kombindir. Risk almak istemeyenlerin pembe ve kırmızıyı birleştirerek kombin yapmaktan uzak durmaları gerekiyor. Kırmızı ve pembeyi meç edebilenler, ancak moda konusunda bilgi sahibi ve deneyimli bayanlar olabilirler.

Kırmızı Deri Pantolonlar Nasıl Kombin Edilir?

Kırmızı renkli dar kesim deri pantolonlar, özellikle genç kızlar tarafından tercih ediliyor. Aynı zamanda vücut yapısına güvenen kadınlar da yine bu tarz pantolonları giyiyorlar. Kırmızı deri pantolonları kombin yaparken; siyah renkli bir gömlek, vizon bir bluz ya da transparan bir parça tercih edebilirsiniz.

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.