OzelKadin.Net

İkizler Burcunun Özellikleri (21 Mayıs – 20 Haziran)

230
27 Mayıs 2019 - 15:15
İkizler burcu Merkür yönetiminde olup, hava elementinden değişken, zeki, iletişim ve harekette hızlı, bir anı bir anına uymayan, huzursuz, pek çok konuda fikir sahibi olmasına karşın, hiçbir konunun derinliğine inmeyen bir yapıdadır. İkizler burcu konuşmayı çok sever, ancak çoğu zaman konuşmak olsun diye konuşabilir. Aynı anda birçok işi bir arada yürütebilir. Eğlendirici, entellektüel, yabancı dillere kabiliyetli, uyumlu, her işe yatkın, ancak sık sık iş değiştiren sebatsız ve yüzeysel bir kişiliği vardır.

Bunlar ikili ilişkiler içinde böyledir. Sadık olmayan, flörtçü bir yapıdadır. İkizler insanının aile yaşamlarında da bağlılıkları zayıftır. Değişiklik ve gezmekten çok hoşlanır Zihinleri çok çalışır ve birçok konuya bir anda çözüm üretebilirler. İkizlerde yalana yatkınlık olabilir. Dedikodu yaptıkları söylense de ancak sırf gevezelik olsun diye yaparlar. İkizler hareketsiz kalmaya gelemez. Girişken, bulunduğu ortamı neşelendiren bir insandır.

İkizler burcu duygusal değildir. Herhangi bir konuda kolay karar veremez. Ebeveyn olarak çocuklarıyla arkadaş olup, onları edebiyata yöneltebilir. İkizler yeteneklerini tam anlamıyla kullanamazlar, onlar için hareket hep ön planda gelir.

Anlaştığı burçlar, Yay, Aslan, Terazi ve Kovadır.

Anatomik yapıları kilo almayan, ışıl ışıl zeki gözler, eller ve kollar çok göz önünde olur. Hastalık olarak akciğer, köprücük kemiği, kollar ve eller hassas noktalarıdır. Meslekler de İkizler, gazetecilik, radyo, tv, yazar, tercüman, tüccar, spiker gibi meslekler kendi hareketli ve zeki yapısına uygundur.

Yükselen burcu İkizler olan bir kişi içinde bu özellikler uyabilir.

  • Uğurlu Rengi: Sarı ve Orta Tonda Maviler
  • Uğurlu Sayısı: 5
  • Uğurlu Günü: Çarşamba
  • Uğurlu Taşları: Saydam Olmayan Sarı Taşlar, Akik ve Kehribar

İLGİLİ HABER : Koç Burcunun Özellikleri (21 Mart – 19 Nisan)

İkizler Burcu Çocuğu

İkizler burcu çocukları çok hareketli, ders dinlemeyen, adaptasyonu zayıf, ilgileri dağınık, sorumluluk almaya müsait olmayan çocuklardır.

Ancak onlar çok zekidir. Sistemli çalışmadıkları halde herkesten çabuk öğrenirler. Lisana ve edebiyata eğilimlidirler. Sürekli hareket halinde olmaları ebeveynlerini ve öğretmenlerini yorar, onları bir noktaya kanalize etmeleri kolay olmaz.

Sürükleyici macera kitaplarını severler, ancak bir kitabı sonuna kadar sabırla okumaları zordur. Konunun derinliklerine inmeseler bile onlar her konuda fikir sahibi olabileceklerdir. Çünkü kavrama yetenekleri çok gelişmiştir.

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.