OzelKadin.Net

Hakkımızda

Ozelkadin.net, sağlıkla ilgili tüm konuları misafirlerine buluşturmak amacıyla yayın hayatına başlamış, vizyon, misyon ve amaç olarak kendisini her daim geliştiren, güncel içeriklerle yeniliği hedefleyen, kaliteli site tasarımı ile gözü yormayan, kolay okunan yazılar ile misafirleri kendisine tutku eden, her daim büyüyen ve sağlık ile kadın alanında tüm sınırları zorlayan bir yapıya sahiptir.

Ozelkadin.net sitesi, gelişmeleri açık ve güncel bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı, site üzerinde şu kategoriler bulunmaktadır;

 • Anne çocuk
 • Astroloji
 • Diyet
 • Güzellik
 • Hamilelik
 • Kadın
 • Tüp bebek
 • Sağlık
 • Moda
 • Dekorasyon

Vizyonumuz

Sağlık ve kadın alanında lider olma amacı ile misafirlerine ‘en iyi sağlık sitesi’ olabilmeyi başarabilmeyi hedeflemektedir. Sağlık siteleri arasındaki saygın ve özel konumunu koruyabilmek adına alanında nitelikli yazarlar ile çalışmak ve mevcut sağlık bilgilerini koruyarak lider bir konumda sağlık sitesi olmayı ileri görüş olarak benimsemiştir.

Misyonumuz

Ozelkadın.net olarak, en iyi kalite sağlıkla ile ilgili bilgiler vererek, misafirleri ile geri dönüşlü çalışmayı, sağlık alanıyla ilgilenen kişilere bilgi açısından destek vermeyi, yerel ile birlikte ulusal bilgileri de kullanıcılarına sunmayı, ürettiği ham ve işlenmiş bilgiyi dolaysız bir şekilde aktarmayı, sağlık alanında aranan soruları açıklayıcı bir şekilde anlatmayı, site içerisindeki tüm bilgilerin kullanıcı odaklı olması için çalışıldığı, insana katkı yapan sağlık ile kadın araştırmalarını sitede yayınlamayı ve sağlık alanında bilinçli bir kültür yaratmayı görev ve misyon edinmiştir.

Değerlerimiz

Ozelkadin.net sitesi olarak, muhafazakar bir yapıyla sağlık alanındaki gelişmeleri koruyarak ve sağlık ile ilgili bilgileri geleceğe aktarmak için bazı değerlere sahip çıkarak onları korumaya özen gösterdiğimizi bildirmek istemekteyiz. Halihazırda site üzerinde koruduğumuz önemli değerler şunlardır;

 1. İnsana ve insan haklarına saygı
 2. Sağlık alanındaki tüm bilgilere saygı
 3. Sağlık alanında yapılan akademik bilgilere saygı ve koruma
 4. Cumhuriyet değerlerine saygı ve bağlılık
 5. Kültürel ve evrensel hukuk, sağlık ve bilgi haklarına saygı ve koruma
 6. Şeffaf bir yapı ile hareket etme
 7. Güvenirlik ve oluşabilecek sorunlar karşısında hukuk nezdinde hesap verebilme hakkı
 8. Misafirlerin yorumlarına saygı
 9. Milli ve dini değerlerimize saygı, özen ve koruma
 10. Sağlık alanında yapılan çalışmaları içerik ile destekleme

 

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.