Kapat

DetoFit Diyet Hakkında Bilmek Istedikleriniz

Recent Days Populer Diet Of Detofit2

Detofit,  günümüzde oldukça popüler hale gelen 21 günlük detoks programıdır.  Diyet programı içinde arındırıcı bitki çayları, ara öğün amaçlı detofit shake, 21 günlük beslenme ve egzersiz kartı, kilo takip kartı gibi çözümler yer alır. Detofit diyet ve detoks akımını birleştiren bir uygulamadır.  Program Amerikalı beslenme uzmanı Dr. Wendell Garcia tarafından geliştirilmiştir.

Detofit Programı İçeriğinde Neler Var?

Metabolizmayı hızlandıran ve tokluk hissi veren Detofit Shake
Ödem ve toksinleri vücuttan atmanızı sağlayacak bitki çayları
Gün içinde hangi besini ne ölçüde tüketmenizi gösteren besin kartları
Bölgesel yağlanma problemlerinizi ortadan kaldırmak için yapabileceğiniz egzersiz kartları
Kilo takip kartları yer alır.

Detofitin Sağladığı Yararlar Nelerdir?

Detofit diyet programını 3 hafta boyunca düzenli olarak uyguladığınız taktirde 7-11 kilo verebilirsiniz. Bu program vücudunuzda birikmiş olan toksinlerin vücuttan atılmasını sağlar. Böylece kendinizi zihinde ve enerjik hissedersiniz. Kan dolaşımınız hızlanarak kalp fonksiyonlarınız düzene girecek. Yapacağınız düzenli egzersizlerle yağlarınız kaybolacak, kaslarınız daha belirgin hale gelecek. Cildiniz eski parlaklığına ve sağlığına kavuşacak. Programla cildiniz sıklaşıp daha pürüzsüz bir görünüme kavuşacak. Böylece güzelleşmek için kozmetik ürünlerine ihtiyacınız kalmayacak. Program sindirim sisteminizi iyileştirip, metabolizmanızın daha hızlı ve düzenli çalışmasını sağlar. Böbreğinize ve akciğerinize binen yükün azalmasını sağlar. Kronik yorgunluğunuz varsa sona erer. Ayaklardaki şişme ve ödemler kaybolur. Kişi hafiflediğini hisseder. Böylece performansınız artar.

Detofitin Yan Etkileri Var Mı?

Detofitin özünde bitkisel ve doğal ürünler yer alır. Bu yüzden herhangi bir risk ve yan etkisi bulunmaz. Emziren anneler için de güvenlidir.

Detofit Programını Nasıl Uygulanır?

1. HAFTA:

İlk hafta boy ve kilonuzu ölçüp takip kartına yazın. Fazla kilonuzu belirleyin. Arındırıcı çayı düzenli olarak için. Beslenme kartında yer alan kahvaltı ile programı uygulamaya başlayın. Ara öğün takviyesine uyup kesinlikle öğün atlamayın. Öğlen yemeklerini zamanında yemeye özen gösterin. Yemek menüsüne ve programa uyun. Akşam yemeği menüsüne uyarak ilk günü tamamlayın. İkinci gün sabah tartıya çıkıp tartılın. İlk günden kilo kaybı yaşadığınızı görmek size moral verecektir. Takip kartına uyduğunuza emin olup kaçamak yapmayın.

2. HAFTA:

İlk hafta verilen programa aynen uymaya devam edin. İlk 2 hafta ciddi kilo kayıpları yaşarsınız. Aç kalmadığınız için kendinizi canlı ve enerjik hissedersiniz. Verilen egzersiz programlarını atlamadan uygulayın.

3. HAFTA:

Son hafta halsizlik ve yorgunluğunuz sona erer. Som hafta kilo kaybınız çok yavaş gerçekleşir. Karın ağrısı, gaz ve mide ekşimesi sorunlarınız azalır. Yağ dokularınızın azaldığını görebilirsiniz. Vücudunuzda biriken ödem ve toksinlerin büyük bir bölümü son hafta yok olur. Böylece kendinizi hafiflemiş ve rahat hissedersiniz.

İLGİLİ HABER : Ender Saraç’tan Ramazan Diyeti

Detofit Bitkçi Çayı Nasıl Kullanılır?

Beslenme kartına göre gün içinde 2 kere kahvaltıda ve akşam yemeğinden önce detofit bitkçi çayı tüketmelisiniz. 1 bardak kaynak suyun içine dekotif bitkçi çaynı atıp 1 dakika bekleyin.

Bir cevap yazın