OzelKadin.Net
Bir inşaat amelesi hekime gidip haftalardır tuvalete çıkamadığını söylemiş . Doktor muayene yapıp iç çamaşırını sıyırmasını ve yüzükoyun yatmasını talep etmiş . Amele denileni yapmış

Bir inşaat beden işçisi hekime başvurup uzun süredir tuvalete çıkamadığını belirtmiş . Doktor muayene yapıp iç çamaşırını sıyırmasını ve yüzükoyun yatmasını talep etmiş . Amele denileni yapmış . Doktor kısa bir muayeneden sonra yan doğrultuda duran beyzbol sopasını getirip hastanın poposuna 3-4 kere sertçe vurmuş e hadi bakalım şimdi tuvalete git olacak mı demiş .

Beden işçisi gitmiş ve rahatlamış bir durumda geri gelmiş Doktora sormuş hep bu tür rahat yapabilmek amacıyla ne yapmalıyım devamlı buraya gelemem demiş . Doktor özel bişey yapmanıza lüzum yok yeter ki tuvaletinizi yaptıktan sonra poponuzu çimento kağıdıyla silmeyin yeter demiş …. BONUS FIKRA Nefes Alamıyorum Adamın biri birgün kendini asmak amacıyla ipin bir ucunu ağaca bağlamış başka ucunuda beline dolamış, hasta bakıcı sormuş.

-Ne yapıyorsunun sen, -Görmüyonmu kendimi asıyorum. -İyide boğazına dolaman lüzum ipi, -Denedim ama o vakitte soluk alamıyorum. Sigara 75 yaşlarında bir dede hekime gider, 3 ay evvelce muayene ettiği hastayı görünce hekim sevinir ve sorar.

“Dede nasılsın ciğerlerin nasıl”. “Pek iyi değil oğlum” der ihtiyar dede. Bunun üstüne hekim dedeyi muayene eder ve sorar: “dede ben sana 3 paketten çok sigara içme demedim`mi ? Bunun üstüne dede der ki -“dediğin gibi üç paketin çok içmiyorum ancak bu yastan sonra sigaraya başlamakta zor oldu yani”

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.