OzelKadin.Net
Başında yaptığı şey.. PAYLAŞ

Geçtiğimiz oc-ak ayında Sultanbeyli’de şizofren olduğu iddia edilen Orhan Oruçgüney’in ifadesi mahkeme salonunu buz kestirdi. Annesinin c-esedi başında sela okuyan genç, mahkemede, “O benim annem değil, o Dec-c-al. Dec-c-alı ö-ldürdüm. Çünkü ben İsa’yım” sö-zleri şaşkınlık yarattı.
Geçtiğimiz oc-ak ayında Sultanbeyli’de şizofren olduğu iddia edilen Orhan Oruçgüney, aynı evde yaşadığı annesi Gülbeyaz Oruçgüney’i bıçakla boğazını keserek ö-ldürdü. Olay sırasında Orhan Oruçgüney’in babasının işte olduğu, Oruçgüney’in daha ö-nc-e de şizofreni nedeniyle bir süre tedavi gö-rdüğü ö-ğrenildi.
Ö-LDÜRÜP BAŞINDA SELA OKUDU
Annesini ö-ldürdükten sonra başında sela okurken yakalanan ve savc-ılıktan ‘Üstsoydan akrabayı kasten ö-ldürme’ suçundan tutuklama talebiyle İstanbul Anadolu Sulh C-eza Hakimliği’ne sevk edilen şüpheli Oruçgüney’in ifadesi ortaya çıktı.
“O DEC-C-AL, BEN İSA’YIM”
Sabah’ın haberine gö-re hakimlikteki sorgusunda şüpheli genc-in soğuk kanlı tavırları dikkat çekti. Sorgusunda mahkeme hakiminin “Anneni neden ö-ldürdün?” diye sorması üzerine “O benim annem değil, o dec-c-al” yanıtını veren şüpheli, mahkeme salonundaki herkesi dehşete düşürdü. Savunmasına devam eden şüpheli Oruçgüney’in “Dec-c-alı ö-ldürdüm. Çünkü ben İsa’yım” demesi üzerine mahkeme salonu buz kesti.
Hakimlik, şüpheli genc-in tutuklanarak c-ezaevine gö-nderilmesine karar verdi.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.