OzelKadin.Net

2019 Yeni Sezon Kadın Ayakkabı Modelleri

174
17 Temmuz 2019 - 13:38
Moda denilince akla ilk sırada Ayakkabı geldiği hiç şüphesiz inkar edilemez bir gerçek olduğunu biz hanımlar çok iyi biliriz. bunun nedeni; kendinize uygun bir kıyafet bulursunuz ama kıyafetinize uygun bir ayakkabı bulmak oldukça zordur.

Belkide moda tasarımcıların, Ayakkabı modelleri tasarlamalarının zamanı geldiğini bir kere daha düşünmeleri gerekmektedir. ülkemizde modadan, stilden, trenden anlamayan bir çok ayakkabı imalatçısını size gösterebilirim. hatta ayakkabı imalatı artık öyle bir hal aldı ki sıradan tek tip ayakkabıdan geçilmediği gibi birde erkek ayakkabısı gibi ayakkabı modelleri vitrinleri doldurmaya devam ediyor. gündelik ayakkabı modelleri arasında bayanlar bu sıradan, tek tip ayakkabılardan sıkıldıkları için kadın spor ayakkabısı modelleri ne daha çok rağbet ediyor. Belki şöyle işlek bir caddede dursak 10 kadından 8 inin ayağında spor ayakkabısı görebiliriz. hiç şüphesiz spor ayakkabıları daha rahat ve daha kullanışlıdır. ancak spor ayakkabısını her ortamda giyemediğiniz gibi, her kıyafetinizin altına da giyemezsiniz.

İstanbul’un en meşhur yerlerinde büyük ayakkabı mağazalarının 2019 yeni sezon kadın ayakkabı modelleri ni sizler için gezdik dolaştık ve fotoğrafladık. bu çalışma için tam 1 haftamızı ayırdık inanması güç ama her yıl değişen modaya uygun çok az çeşit bulabildik. belki 100 e yakın ayakkabı mağazası gezdik kimi mağazalarda geçirdiğimiz süre 1 dakikadan bile az oldu. yeni model olarak vitrinlerine koydukları kadın ayakkabı modelleri 2019 kadın moda giyim trendinin en az 5 yıl gerisinde kalmış modeller.

Ülkemizde ayakkabı imalatı pazarının 3/1 ini Suriyeli sığınmacılara kaptırdığımız gerçeğini öğrenince aslında pekte moda trendinin gerisinde kalan modellerin olmasını da garipsememek gerektiğini anladık. işte bu yüzden moda tasarımcıların biran önce kadın ayakkabı modelleri konusunda ciddi bir çalışma yapması gerektiğini düşünüyoruz. işte şimdi sizler için 2019 moda trendlerine uygun mağaza mağaza gezerek hazırladığımız 2019 yeni sezon kadın ayakkabı modellerini takdim ediyoruz. umarım bu modelleri sizlerde çok beğeneceksiniz.

POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.